Dětský Domek Otto

Dětský domek Otto

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: SPORT
Dodavatel:Vladeko
Cena:28800,00 Kč
Dětský domek Otto 4,75 (95%) 26 hodnocení

Dětský domek Otto není žádný malý domeček. Vnitřní rozměry 233 x 157 cm dávají dostatek prostoru, aby si v něm Vaše děti zařídily celý dům podle svých představ.  Prostě kuchyň, jídelnu a ložnici vlatně vše co budou chtít. Před domkem je navíc ještě k dispozici veranda, jejíž rozměry 233 x 115 cm Vašim dětem umožní pořádat grilovací zahradní párty nebo třeba čajové dýchánky a budou si tak připadat, jako by už byly dospělé. Jen aby ve svém novém domku netrávily více času, než v tom velkém.

Vždy v suchu a teple!

Domek Otto má klasickou sedlovou střechu se spádem pěkných 40° a tak se nemusíte bát, že by se na střeše držela voda, nebo že by ji v zimě prolomil těžký napadaný sníh. Střecha má plochu 7,1 m2 a je vyrobena z 1,6 cm silných palubek, které jsou do sebe zapasovány do předem vyfrézovaných žlábků, a tak máte jistotu, že střecha bude pevně držet pohromadě. Stejným způsobem jsou dělány i stěny domku. Tyto 1,6 cm silné palubky jsou do sebe pevně zasunuty a tak není ve stěně jediná mezera, kudy by dovnitř foukal vítr. Nebojte se však, že by děti uvnitř neměly dostatek čerstvého vzduchu. Ve štítu domu a ve dveřích jsou dostatečně velké otvory, aby se uvnitř dalo bezpečně dýchat. I ty jsou ale schované pod střechou, takže bude vše v suchu.

Bezpečnost nadevše!

Aby měly děti přehled, co se děje okolo nich, má domek Otto dokonce tři okna! Jedno v levé a pravé straně a jedno směrem do verandy. Díky tomu budou mít děti uvnitř dostatek světla na hraní, aniž by si zbytečně namáhaly oči, ale zároveň je bez vyrušení budete moci nenápadně hlídat. Všechna okna jsou zasklena plexisklem a tak nehrozí, že by se mohlo rozbít a děti pořezat, pro jistotu jsou navíc vyztužena dřevěnými latěmi. Všechna prkna, ze kterých je domek složen jsou do hladka ohoblována a nehrozí tak vražení třísky. Všechny stěny přichází předmontovány v panelech a nemusíte se tak bát, že byste například zvolením špatného spojovacího materiálu mohli Vaše dítě ohrozit.

Jednoduchá montáž dětského domku.

Zahradní domek Otto je vyroben ze smrkového dřeva, které je ještě před montáží dohladka ohoblováno ze všech stran. Následně jsou z prken silných 16 mm sestaveny jednotlivé panely, ze kterých se domek skládá. Jednoduše řečeno Vám domů přijde pár stěn, které pár hřebíky stlučete dohromady a domek je hotový! Domek je dodáván s podlahou silnou 1,6 cm, takže vám opravdu nic nechybí.


 • Elektronický digitální terč na šipky
  Elektronický digitální terč na šipky

  Střílení šipek na terč je velmi oblíbenou zábavou téměř všech kluků i spousty holek. V této sadě najdete elektronický terč o..

  699,00 Kč
 • Stolní kulečník plast
  Stolní kulečník plast

  Tento malý kulečníkový stůl je určen pro zábavu a trénuje motoriku a koordinaci rukou a očí. Vybavený 2 tágy, koulemi, trojúhelníkem a..

  299,00 KčVybavení pro: Dřevěné domečky V sekci hraČky na ven| sport | domečky a stany je možné objevit dětský domek otto!
© 2021 Kontakt